Mistrz bioenergoterapii Roman Plaskota

Roman Plaskota – jest w naszym kraju i poza nim znakomitym mistrzem bioenergoterapii. Posiada dyplom starszego bioenergoterapeuty. Rzemiosła uczył się u takich sław jak: Stefan Nardelli, Nora Nix oraz Lech Stefański.

O tym, że jest w stanie pomagać ludziom chorym zorientował się będąc 13 – letnim chłopcem. Matka jego poważnie zachorowała. Załamany syn tulił się do niej i trzymał swoje ręce na niej. Nazajutrz matka wstała i przystąpiła do normalnych zajęć domowych.

Bioenergoterapeuta usuwa schorzenia przez dotyk pacjenta i na odległość. Potrafi zdiagnozować człowieka ze zdjęcia i wpłynąć na chorobę na odległość. Przeprowadza także z dobrym skutkiem seanse zbiorowe. Jednak najefektowniejszy jest bezpośredni kontakt z uzdrowicielem. Najlepszy efekt uzdrawiania jest uzyskiwany po trzech zabiegach uzdrowiciela. Często jednak już po pierwszej wizycie oznaki choroby ustępują.

Jest jednym z nielicznych uzdrowicieli, którzy dokonują operacji fantomowych. Są to bezbolesne operacje po których efekt jest taki sam jak po tradycyjnej operacji chirurgicznej z tą różnicą, że u chorego nie ma znaku po zabiegu.

Najczęstszymi schorzeniami, które są leczone przez uzdrowiciela z Pabianic to: mięśniaki, torbiele, guzy, migreny, zaburzenia układu trawiennego, choroby nerek, choroby kręgosłupa oraz wiele innych.

Podobne wpisy

Lecznicze właściwości bursztynu

Akupresura – leczenie uciskami

Uzdrawianie alternatywne